لیست قیمت شارژر لپ تاپ های مختلف

حال یک ویدئو 4K را با ویدئو پلیر خود ویندوز اجرا کنید و هر ۳۰ یا ۶۰ دقیقه یکبار به لپتاپ سر بزنید و ببینید که چند درصد از شارژ آن کم شده است. یعنی مثلاً اگر شما تست را با نور ۵۰ انجام دهید و به عدد ۱۰ ساعت پخش ویدئو برسید که به معنای استفاده ۶ تا ۷ ساعته در دنیای واقعی است، اگر این نور را در استفاده عادی تا ۱۰۰ افزایش دهید این مدتزمان به ۳ یا ۴ ساعت کاهش پیدا میکند.

لپتاپها به طور کلی زمانی که به منبع برق متصل هستند قدرت بیشتری نسبت به حالت باتری دارند و به همین دلیل توصیه میشود که بنچمارکها را با آداپتور متصل به برق و لپتاپ در حال شارژ انجام دهید. مثلاً تصور کنید ما قدرت یک لپتاپ را بسیار خوب و لپتاپ دیگر را عالی معرفی کنیم، آیا شما به طور کامل متوجه اختلاف سختافزاری این دو لپتاپ خواهید شد؟ شما عموماً به بنچمارکی نیاز خواهید داشت که لپتاپ یا کامپیوتر شما را تحت شرایط سنگین قرار دهد و عملکرد آن را بسنجد.

کدام بنچمارک پردازنده لپ تاپ عملکرد خوبی دارد؟ این لپ تاپ ام اس آی به جدیدترین و بهترین پردازنده ی سری Core i7 برند Intel مجهز شده است. برای آگاه شدن از بنچمارک بهترین لپ تاپ از نظر CPU همچنین میتوانید نگاهی به تست Geekbench داشته باشید و این برنامه را برای ویندوز، مک او اس یا لینوکس دانلود کنید. قیمت خرید لپ تاپ ام اس آی در دیجی کالا حدود 46 میلیون تومان است.

دلم میخواست یک لپ تاپ TUF هم معرفی کنم اما بعضی وقتا HP من رو شگفت زده میکنه. اما در بهترین لپ تاپ برای معماری و یا لپ تاپ مناسب برنامه نویسی که با برنامههای انیمیشن ساز هم کار میشه، کارت گرافیک اهمیت پیدا میکند. برای انجام این تست در ابتدا مطمئن شوید که باتری لپ تاپ ۱۰۰ درصد باشد و در ادامه تمام اتصالات مانند وایفای و بلوتوث را قطع کنید.

⊗ نکته ۶ – توجه داشته باشید که کابل های پاور شارژر هم می­تواند با مشکل روبرو شود و از سالم بودن کابل پاور شارژر خود نیز با تست آن بر روی دستگاهی دیگر مطمئن شوید . در سمت راست یک درگاه USB 3.1 Type-A ، Thunderbolt 3 ، Mini DisplayPort ، HDMI و جک پاور قرار دارد. پس از باز کردن کیبرد بر روی اسکرین، روی دکمه ای که در گوشه ی سمت راست قرار دارد کلیک کنید.

با وجود این محدودیتهای سختافزاری ممکن باعث شود نرم افزارهایی که روی لپتاپ به خوبی عمل میکنند، سطح کیفیتشان را روی محیط تبلت از دست بدهند. وجود فرورفتگی در جلوی این قاب باعث گردیده تا باز کردن درب لپ تاپ به سهولت صورت پذیرد. این لپ تاپ، از ویژگیهای جدید تعامل با حافظه اختصاصی AMD نیز استفاده میکند که سبب بهبود عملکرد نهایی دستگاه میشود. بنچمارک الزاماً قرار نیست که کارت گرافیک و پردازنده مرکزی شما را نقطه انتهایی تحتفشار قرار دهد، مگر این که بخواهید پایداری سیستم خود را بسنجید و ببینید که لپتاپ یا کامپیوترتان در شرایط دشوار طی چه مدت زمانی کاهش عملکرد خواهد داشت.

درست است که به طور کلی قدرت سختافزاری این لپتاپ نسبت به گزینه اول تا حد نسبتا زیادی کاهش پیدا میکند، اما همچنان ROG Strix G15 قدرت زیادی دارد و برای اجرای بازیها و کارهای گرافیکی گزینه جذابی به حساب میآید. پردازندههای مرکزی به این شکل کار میکنند که تا حد امکان هستههای ضعیفتر و به تعداد کمتری درگیر شوند؛ چرا که در این حالت مصرف انرژی کاهش یافته و پردازنده مرکزی بهاصطلاح بهینهتر کار میکند. در واقع نتایج این بنچمارک بیشتر از هر برنامه دیگری به شما کمک میکنند تا عملکرد روزانه لپ تاپ را متوجه شوید و بدانید که محصول مورد نظر شما تا چه حد در انجام کارهای روزمره و معمول سریع و بدون مشکل عمل میکند.

برای سنجش باتری و شارژدهی بنچمارک خیلی مستقیمی مانند دیگر بخشها وجود ندارد که آن را به شما معرفی کنیم و بتوانید از طریق آن شارژدهی باتری لپ تاپ خود را متوجه شوید. در صورتی که قصد دارید هزینه کمتری را متقبل شوید ، می توانید از شارژر لپ تاپ اپل دست دوم استفاده کنید، اما حتما از سلامت کالا اطمینان حاصل نمایید. برای مثال لپ تاپ اچ پی زدبوک 17 به عنوان یکی از بهترین ورکاستیشن اچ پی شناخته شده است. تولیدکنندگان متعددی شارژرهایی را تحت عنوان شارژر سازگار برای جایگزینی شارژرهای اصلی ارائه میدهند.

اگر شما هم به دنبال خرید یک لپ تاپ دانشجویی برای یک رشته ی خاص هستید. در اینجا چند مرحله آورده شده است که به شما کمک می کند تا به سرعت آداپتور مناسب لپ تاپ خود را بیابید ، بنابراین می توانید با خیال راحت دوباره به کار و بازی بپردازید. در واقع به کمک این بنچمارک گرافیک لپ تاپ بهراحتی میتوانید متوجه شوید که آیا لپتاپ شما میتواند بازیهای سطح بالا را اجرا کند یا خیر؟

به همین دلیل تست بنچمارک لپتاپ محبوبیت زیادی دارد و به کاربران در تشخیص لپتاپ مناسب آنها کمک شایانی میکند. وسایل جانبی اضافی مانند اسلاتهای توسعه دهنده، از طریق پورتهای USB به لپ تاپ اضافه میشود و حتی میتوان از طریق بلوتوث نیز آنها را مورد استفاده قرار دارد. اما راهکار چیست و چگونه میتوانید این مشکل قطع بودن اینترنت لپ تاپ یا سیستم مورد نظر را رفع کنید برای اینکار کافی است به روش زیر این مشکل سرچ نکردن در مرورگر ها را رفع کنید . در نظر داشته باشید که نهایتاً تست باتری خیلی دقیق نیست؛ زیرا عوامل مختلفی میتواند آن را تحتتأثیر قرار دهد.

حرف w در کامپیوتر و به خصوص اینترنت خیلی کاربرد داره به همین دلیل بهتره همه تلفظ صحیحش رو بلد باشن . خیلی از مواقع ما نمیخواهیم با لپ تاپ یا سیستم کارهای بسیار سنگین انجام دهیم و بیشتر کار ما به وب گردی، کار با نرم افزارهایی نظیر آفیس، مسنجرها، ویرایش تصاویر و دیگر موارد این چنینی محدود میشود. در عوض روش مرسومی برای اندازهگیری شارژدهی باتری لپ تاپها وجود دارد که البته ۱۰۰ درصد دقیق نیست و بهصورت حدودی میتوانید شارژدهی باتری را به شما بگوید. 70 درصد امکاناتی که در خرید لپ تاپ به دست میآورید قابلیت تعویض یا ارتقا را دارند.

این مقاله یکی از کاملترین مقالات معرفی لپ تاپ با تمامی دسته بندی ها در قیمت ها و کاربری های مختلف در سال 1400 است. این تست سریع و آسان است و تنها به ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد. همچنین این لپ تاپ چهار حالت صوتی مختلف برای موسیقی، بازی کردن، تماشای فیلم و مکالمه دارد. ولتاژ و شدت آداپتور باید با الزامات لپتاپ مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت مناسب لپ تاپ شما نخواهد بود یا کار نمیکند.

دیدگاهتان را بنویسید